ТРАНСФОРМАТОР QTIDALI 1X14/220-240V DIM LEDVANCE
Цена
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
АтрибутСтойност
Изходна мощност (W)14 W
Изходно напрежение24V DC
Входно напрежение220-240V AC
Изходен ток (A)0.35 A
Тип драйверПостоянен ток
IP защитаIP20
С димерДа
Ефективност (%)85%
ОхлажданеПасивно
Брой изходи (count)1
Фактор на мощността (PF)0.95
Тегло0.00кг
LEDVANCE QTIDALI 1X14/220-240V DIM DALI димируем LED драйвер
Подобрете контрола на осветлението си с драйвера от серията LEDVANCE QTIDALI, създаден специално за DALI димируеми LED инсталации. С компактна мощност от 14W и универсално входно напрежение 220-240V, този трансформатор осигурява гладко и без трептене затъмняване за широк спектър от LED осветителни тела.
Ключови Предимства
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Тип продуктLED драйвер (DALI)
МаркаLEDVANCE
МоделQTIDALI 1X14/220-240V DIM
Входно напрежение220-240V AC
Изходна мощност14 W